Almanach - reklama a médiá

Almanach - reklama a médiá, katalóg firiem z oblasti reklamy a médií.

Kategórie almanachu: marketing a komunikácia, reklama, on-line, média, out of home, outdoor. Pridajte svoju firmu do nášho katalógu a zviditelnite sa.

Žilinský kraj
upraviť profil firmy

Holiday Inn Žilina

Športová 2, 010 01 Žilina

tel.: tel: 00421 (0)41 505 0100
http://www.zilina-holiday-inn.com
e-mail: info@holidayinn-zilina.sk

Hotel ponúka ubytovanie v 133 moderne a komfortne zariadených izbách: 95 izieb ŠTANDARD, 1 izba pre telesne postihnutých, 16 EXECUTIVE izieb, 14 štúdií a 7 PANORAMA štúdií. Modernú gastronómiu s prvkami medzinárodnej a slovenskej kuchyne môžu hostia ochutnať v klimatizovanom, modernom a elegantnom prostredí reštaurácií Cosmopolitan a Novellini. Ide o jedinečné miesto pre posedenie s obchodnými partnermi, či vychutnanie príjemnej atmosféry s priateľmi a rodinou. Návštevníkov zláka aj široká ponuka špeciálnych káv a vychutnanie večernej pohody pri pohári kvalitného vína alebo koňaku v štýlovom AQUARIUM bare. K dispozícii je tu aj vysokorýchlostný internet prostredníctvom bezdrôtového pripojenia. Hostia môžu ukončiť deň plný zhonu koktailom alebo pri pohári vína v PANORAMA bare, nachádzajúcom sa na 10. poschodí s prekrásnym výhľadom na pohorie Malá Fatra.
Celková ubytovacia kapacita:  133 izieb
Kapacita najväčšej kongresovej sály:  700 osôb
Wellness a doplnkové služby:  Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, hotel ponúka služby RELAX Area. Práve tu môžu načerpať potrebnú energiu a dopriať oddych nielen telu, ale aj mysli. Využiť môžu relaxáciu vo vnútornom bazéne (55 m²) s prekrásnym nočným výhľadom na panorámu mesta a masážny kúpeľ v Jacuzzi. Prípadne si oddýchnuť vo fínskej či parnej saune. Pre náročnú klientelu hotel ponúka možnosť rôznych druhov masáží: klasická masáž čiastočná, masáž celého tela, športová masáž, reflexná masáž nôh. Služby RELAX Area sú k dispozícii nielen hotelovým hosťom, ale i širokej verejnosti. Hotel ponúka konferenčné priestory začínajúc veľkosťou 30 m² s kapacitou 10 osôb a končiac veľkosťou 716 m² s kapacitou až 700 osôb v závislosti od typu sedenia. K dispozícii je 7 konferenčných miestností rôznych veľkostí s denným svetlom, klimatizáciou, vysokorýchlostným pripojením na internet, technickými a audiovizuálnymi zariadenia, tlmočníckymi kabínkami, dataprojektorom, flipchartom, či kancelárskymi potrebami. Samozrejmosťou je príprava občerstvenia, cateringu či služby BUSINESS Centra.
Sumár mystery shoppingu:  Do Holiday Inn Žilina sa oplatí prísť hneď z viacerých dôvodov. Ak hľadáte miesto na zorganizovanie kongresovej akcie, môžete si vybrať spomedzi 7 variabilných priestorov. Za zmienku určite stojí veľká hotelová vstupná hala s originálnym dizajnom, vyskúšanie jedál z kuchyne prominentného českého šefkuchára či dať si drink v hotelovom nočnom bare s nádherným výhľadom na Žilinu. V hotelových izbách nájdu hostia kvalitné vybavenie – zdravotné matrace, čajový a kávový servis, množstvo vankúšov, bezdrôtový aj drôtový internet a pod.

pdf  
kľúčové slová: