Almanach - reklama a médiá

Almanach - reklama a médiá, katalóg firiem z oblasti reklamy a médií.

Kategórie almanachu: marketing a komunikácia, reklama, on-line, média, out of home, outdoor. Pridajte svoju firmu do nášho katalógu a zviditelnite sa.

Nitriansky kraj
upraviť profil firmy

Wellness Patince

WELLNESS s. r. o. Patince 431 , 946 39 Patince

tel.: 00421 (0)35 790 85 00
http://www.wellnesspatince.sk
e-mail: wellnesspatince@wellnesspatince.sk

Súčasťou komplexu je 4* hotel. Ponúka ubytovanie v komfortne zariadených 2-posteľových izbách s možnosťou prístelky (aj detské postieľky), v rodinných izbách, nadštandardných Superior a De luxe izbách a luxusných apartmánoch, s celkovou kapacitou 218+32 lôžok. Všetkých 99 izieb je klimatizovaných, s vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením. K vybaveniu izieb štandardne patrí TV, rádio, telefón, chladnička s minibarom, trezor. Väčšina izieb má balkón. Luxusné apartmány s kapacitou 2 - 6 lôžok poskytujú výnimočný komfort. Apartmány s obývačkou a spálňami, vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením sú klimatizované a vybavené plazmovou obrazovkou, rádiom, telefónom, chladničkou s minibarom, trezorom a internetovou prípojkou. Výnimočný je mezonetový apartmán na 3. poschodí. Štýlová hotelová reštaurácia má kapacitu 80 osôb a je určená nielen pre hotelových hostí. Jej súčasťou je terasa pri jazierku, ktorá je k dispozícii v priaznivom počasí. K dispozícii je aj Wellness bare priamo v bazénovej hale. Kuchyňa ponukou ľahkých a nápaditých jedál vyhovie aj najnáročnejšiemu hosťovi. Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych, ako aj zahraničných vín. Aktívnu formu oddychu zabezpečí nočný kokteilový bar so širokou ponukou miešaných nápojov, dvoma bowlingovými dráhami a biliardovým stolom. V hotelovej hale pri recepcii na vás čaká lobby bar na príjemné posedenie s rôznymi druhmi kvalitnej kávy, čerstvými zákuskami a miešanými nápojmi.
Celková ubytovacia kapacita:  250 lôžok
Kapacita najväčšej kongresovej sály:  250 osôb
Wellness a doplnkové služby:  Hotel ponúka bazénový svet s najväčším krytým zážitkovým bazénom na Slovensku, saunový svet so 4 saunami, klasické a thajské masáže, zábaly, vaňové kúpele, celotelové a tvárové kozmetické ošetrenia, ošetrenia rúk a nôh. Rovnako sú k dispozícii možnosti športového vyžitia: fitnes centrum, tenis, minigolf, beach volejbal, petanque, bicyklovanie, člnkovanie, rybolov, jazda na vodných bicykloch, aqua aerobic a pilates vo vyhradených dňoch, či kurzy plávania pre bábätká. Hotel sa pritom zameriava aj na kongresovú turistiku. Grande Congress Hall s možnosťou rozdelenia na 2 samostatné priestory (Congress Hall Juh a Congress Hall Sever) má kapacitu 180 miest (školské sedenie), príp. 250 miest (kinosedenie). Konferenčná sála s možnosťou rozdelenia na 2 samostatné priestory (Konferenčná sála Západ a Konferenčná sála Východ) pojme 40 ľudí pri školskom sedení. Workshop salónik má kapacitu 16 miest (školské sedenie), resp. 20 miest (kinosedenie). Všetky miestnosti sú klimatizované, s wifi pripojením na internet a vybavené modernou konferenčnou technikou.
Sumár mystery shoppingu:  Vo Wellness hoteli Patince**** jednoznačne prevažujú pozitíva nad negatívami. Štýlové izby, drobnosti, ktoré potešia, informačné materiály, množstvo služieb, procedúr a najmä veľký vnútorný bazén s množstvom atrakcií. Fakt, že toto zariadenie nie je „masovka“, poteší najmä náročnejšiu klientelu, ktorá je ochotná za komfort priplatiť. Je potrebné tiež oceniť fakt, že hotel je priateľský k deťom a zároveň si tu nájdu svoje miesto na oddych aj vyťažení manažéri či ľudia, ktorí hľadajú relax. K dokonalému oddychu pomôžu aj matrace, na nich sa vyspí snáď aj človek, ktorý trpí chronickou nespavosťou. Ďalšou veľkou devízou tohto hotela je personál. Prívetivosť a úsmev na ich tvárach zakryje aj drobné nedostatky, ktoré sme našli.

pdf  
kľúčové slová: