Almanach - reklama a médiá

Almanach - reklama a médiá, katalóg firiem z oblasti reklamy a médií.

Kategórie almanachu: marketing a komunikácia, reklama, on-line, média, out of home, outdoor. Pridajte svoju firmu do nášho katalógu a zviditelnite sa.

Poskytovatelia internetu, IPTV
upraviť profil firmy

Orange Slovensko

Prievozská 6/A, 821 09 Bratislava

tel.: 0908 002 345
http://www.orange.sk

Orange Slovensko je najväčším telekomunikačným operátorom na Slovensku a vedúcim poskytovateľom mobilných telekomunikačných služieb pre rezidenčný aj firemný segment. Orange je lídrom v hlasových aj dátových službách a najväčším poskytovateľom mobilného internetu na Slovensku. Patrí k vedúcim poskytovateľom digitálnej televízie IPTV, internetu a telefonovania. Tieto služby poskytuje prostredníctvom najmodernejšej pevnej optickej siete v štandarde FTTH, ktorá pokrýva 270 tis. domácností v 12 mestách.. Prevádzkuje najväčšiu mobilnú sieť tretej generácie s bezkonkurenčným pokrytím viac ako 61 % populácie SR. Orange je jediná spoločnosť na Slovensku, ktorá sa umiestnila šesťkrát po sebe na stupni víťazov rebríčka Firma roka, ktorý každoročne zostavuje ekonomický týždenník Trend.
top kampaň v roku 2008:  Vianoce v lete
poradie v roku 2008:  1. miesto
poradie v roku 2007:  2. miesto
výdavky v roku 2008:  95 003 605,- EUR
výdavky v roku 2007:  71 992 712,- EUR
zmena:  32 %
Stahnite si podrobnú analýzu zadávateľa reklamy s rozdelením objemov reklamy za roky 2003 – 2008 podľa jednotlivých mediatypov (Zdroj: TNS SK). Ďalej v nej nájdete Základné údaje o spoločnosti, prehľad jej agentúr (reklamná, mediálna, výskumná, PR, direktmarketingová, sales promo, eventová, či 3D agentúra). Analýza tiež obsahuje TOP reklamnú kampaň za rok 2008 podľa spoločností a jej vizuály. (Informácie uvádzame tak, ako nám ich poskytla oslovená spoločnosť.)

Stiahnutie analýzy TOP zadávateľa je spoplatnené formou sms kódu.
značky v portfóliu:   Orange