Almanach - reklama a médiá

Almanach - reklama a médiá, katalóg firiem z oblasti reklamy a médií.

Kategórie almanachu: marketing a komunikácia, reklama, on-line, média, out of home, outdoor. Pridajte svoju firmu do nášho katalógu a zviditelnite sa.

Prostriedky pre domácnosť
upraviť profil firmy

Henkel Slovensko

Záhradnícka 91, 820 09 Bratislava

tel.: 02/5024 6111
http://www.henkel.sk

Spoločnosť Henkel Slovensko, spol. s r.o. je 100% dcérskou spoločnosťou Henkel Central Eastern Europe, koordinačného centra firmy Henkel pre strednú a východnú Európu. V roku 2008 dosiahla na domácom trhu obrat vo výške 92,3 miliardy EUR a ku koncu roka zamestnávala 307 pracovníkov. Henkel Slovensko sa vo svojich aktivitách zameriava na predaj pracích, čistiacich a avivážnych prostriedkov, vlasovej a telovej kozmetiky, spotrebiteľských lepidiel a lepidiel pre stavebnú chémiu, ako aj priemyselných lepidiel a povrchových technológií. Väčšina produktov spoločnosti Henkel Slovensko zaujíma vo svojich segmentoch popredné miesta na slovenskom trhu.
top kampaň v roku 2008:  Persil Gold Plus, Launch Activ Dr. Hoting, Ceresit Stop vlhkosti – Ceresit Stop plesni
poradie v roku 2008:  3. miesto
výdavky v roku 2008:  57 888 228,- EUR
výdavky v roku 2007:  44 684 792,- EUR
zmena:  29.5 %
Stahnite si podrobnú analýzu zadávateľa reklamy s rozdelením objemov reklamy za roky 2003 – 2008 podľa jednotlivých mediatypov (Zdroj: TNS SK). Ďalej v nej nájdete Základné údaje o spoločnosti, prehľad jej agentúr (reklamná, mediálna, výskumná, PR, direktmarketingová, sales promo, eventová, či 3D agentúra). Analýza tiež obsahuje TOP reklamnú kampaň za rok 2008 podľa spoločností a jej vizuály. (Informácie uvádzame tak, ako nám ich poskytla oslovená spoločnosť.)

Stiahnutie analýzy TOP zadávateľa je spoplatnené formou sms kódu.
značky v portfóliu:   PersilPalmexRexPerwollAzúrDatoPurSomatSilanBrefClinAtaOptiPico BelloPaletteSchwarzkopf BrillanceSchwarzkopf Natural & EasySchaumaGliss KurActiv Dr. HotingTaftgot2bFaVademecumPrittLoctiteChemoprénPatte